भक्तपुर बहुमुखी क्याम्पसको क्याम्पस प्रमुखमा कविता लुइँटेल नियुक्त

भक्तपुर, २१ जेठ २०८०

सह प्राध्यापक कविता लुइँटेल भक्तपुर बहुमुखी क्याम्पसको क्याम्पस प्रमुखमा नियुक्त भएकी छन् । उनी गणित विषयको सह प्राध्यापक हुन् ।                                                                                                                               

सूर्यविनायक – ५ कटुन्जे निवासी लुइँटेल भक्तपुरको शिक्षा क्षेत्रमा प्राज्ञिक ब्यक्तित्वको रुपमा परिचित रहेकी छन् । भक्तपुर क्याम्पसमा प्राध्यापन गरेकी कारण क्याम्पसको समस्या र अवस्थाबारे उनी  जानकार छिन् ।                                                                                                                     

क्याम्पसको भौतिक एवं शैक्षिक बिकासमा उनको कार्यकाल स्मरणीय हुने अपेक्षा गरिएको छ । प्राध्यापक, विद्यार्थी, शिक्षाप्रेमी र सरोकारवालाको आफूलाई साथ रहने बिश्वास ब्यक्त गर्दै उनले क्याम्पसलाई उत्कृष्ट शैक्षिक गन्तब्य बनाउने अभियानमा सबैसंग समन्वय गरी अघि बढ्ने प्रतिवद्धता प्रकट गरेकी छन् ।

Loading...