दिपक बज्राचार्यको नया गीति उपहार ” वरपर ”सार्वजनिक(म्युजिक भिडियो सहित )

 

आश्विन २४ ,काठमाडौँ / चर्चित गायक दिपक बज्राचार्यको दशैंको अवसर पारेर आफ्नो नयाँ गीत वरपर सार्वजनिक भएको छ । महानचाड वडादशैंको माहौल द्रिश्यांकन गरिएको योगीतको म्यूजिक भिडियो दिपकले दशैंको पहिलो दिन शुभकामना सहितै घटस्थापनाकै दिन युट्यूब बाट सार्वजनिक गरेका हुन् ।

पछिल्लो समय मौलिक परम्परा ,बाजागाजाको मिश्रित संगीत पस्केका गायक बज्राचार्यकै आवाजसँगै संगीत रहेको गीतको शब्द उनकै रिदम ब्यान्डका रिकि शाक्यको रहेको छ । संगीत संयोजनमा उनको आफ्नै रिदम ब्यान्डको रहेको छ । गीतको म्युजिक भिडियोमा मुख्य भूमिकामा नम्रता श्रेष्ठले अभिनय गरेकि छन् भने छायाङ्ककन सुगत र आदित्यको जोडीले श्रृगरेको छ । दृश्य सम्पादन र निर्देशन भने अनुप पौडेलले गरेका छन् ।         

बिश्वोमा नेपाली मौलिकलाई गीत संगीतको मार्फत नेपाललाई चिनाउने संगीत यात्रामा पप शैलीको गीतमा मौलिक नेपाली बाजाको फ्यूजन गर्न थालेका गायक दिपकले यसमा पनि सो प्रयोगलाई छोडेका छैनन् । यो गीतमा उनले सारङ्गी लगायत नेपाली बाजाहरुको प्रयोग त गरेकै छन् । यो गीतमा दिपकले कपडा बुन्ने तानको संगीतमा भरेको देखिन्छ ।
बज्राचार्यको चर्चित मनमगन को लोकप्रियता पछि हिन्दि भाषामा मनका मागन एक सप्ताह अगाडी सर्वोजनिक भएको थियो ।                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

 

Loading...